Filters
Laden ...
Wil je graag kleuren, tekenen of schilderen op textiel? CreatiefPlezier heeft super leuke artikelen speciaal voor kinderen zoals katoenen tassen, petten, schorten en etuis maar ook textiel stiften, textiel verf, strass-lijm en textiel lijm. Kortom alles om lekker te knutselen met textiel. Neem voor inspiratie een kijkje bij onze knutsel(pakket) ideeën.
Dit gave etui met zomer opdruk mag jij zelf nog inkleuren en versieren op je kinderfeestje. Het etui is gemaakt van 100% katoen, heeft een rits en kan gedecoreerd worden met o.a. onze textielstiften.
Deze gave tas met zomer opdruk mag jij zelf nog inkleuren en versieren op je kinderfeestje. De tas is gemaakt van 100% katoen, heeft twee handvatten en kan gedecoreerd worden met o.a. onze textielstiften.
Deze tas met een opdruk van een schattig katje mag jij zelf nog inkleuren en versieren op je kinderfeestje. De tas is gemaakt van 100% katoen, heeft een treksluiting en kan gedecoreerd worden met o.a. onze textielstiften.
Deze katoenen etui met rits kun je zelf versieren en kleuren met onze textielstiften. Hoe leuk is dat? Ideaal voor al je potloden, stiften en gekleurde gummetjes! Formaat 23 x 11 cm.
Witte, gewatteerde pannenlappen om zelf te kleuren en te versieren met onze textielstiften. Van 100% katoen en met ophangring van 23mm. Formaat 22 x 22 cm. Wasbaar op 40°C.
Wie wil er niet zijn eigen t-shirt versieren? Dit t-shirt van 100% zachte kwaliteit katoen heeft korte mouwen en een ronde hals. Lengte 44,5 cm, breedte 36 cm. Geschikt voor kinderen van 5-6 jaar.
Wie wil er niet zijn eigen t-shirt versieren? Dit witte t-shirt van 100% zachte kwaliteit katoen heeft korte mouwen en een ronde hals. Lengte 50 cm, breedte 40 cm. Geschikt voor kinderen van 7-8 jaar.
Een stevige witte pet met verstelbare band en brede klep welke je zelf kunt inkleuren en versieren met onze textielstiften. Voor kids van ± 4 - 14 jaar.
Deze witte katoenen tas met lange hengsels kun je zelf versieren. Hoe leuk is dat? De tas is gemaakt van 100% mooie dikke katoen, is lekker ruim 38 x 42 cm en is makkelijk over je schouder te dragen. Kortom de perfecte tas waar je ook nog eens heel veel spulletjes in kunt stoppen!
Een blanco rugzak van 100% katoen met aansnoerkoord om zelf te kleuren en te versieren op je kinderfeestje. Maak van een effen rugzak een uniek exemplaar en je zult hem nooit meer vergeten! Erg handig en praktisch voor je gymspullen en lunch.
Mooie katoenen etui met ritssluiting die je zelf kunt versieren en kleuren met onze textielstiften. Ideaal voor al je potloden, stiften en gekleurde gummetjes! Formaat 21 x 9 cm.
Super gave tas bedrukt met een eenhoorn/unicorn welke je zelf kunt inkleuren en versieren op je kinderfeestje. De tas is gemaakt van 100% katoen, heeft een treksluiting en kan gedecoreerd worden met textielstiften.